Vacature medewerker financiële administratie (16 uur)

Vacature medewerker financiële administratie (16 uur)

Doomstar Bookings is een internationaal georiënteerd artiestenboekingskantoor dat meer dan 150 artiesten van over heel de wereld vertegenwoordigt. Het bedrijf is opgericht in 2009 en is momenteel gevestigd in Weert. De focus ligt voornamelijk op rock, folk en metal maar beperkt zich niet tot die genres, momenteel worden er een 1000 concerten per jaar verwerkt onder onze vleugels.

Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een medewerker financiële administratie. In eerste instantie betreft het een functie voor 16 uur per week voor de duur van een jaar, maar uitbreiding naar meer uren op een later moment én een vast contract behoort zeker tot de mogelijkheden.

Wat je gaat doen:

 • Verzamelen, controleren en verstrekken van financiële informatie;
 • Debiteuren- en crediteurenadministratie, verwerken van bank- en kasmutaties;
 • Het controleren en waar mogelijk verbeteren van administratieve processen;
 • Bankbetalingen verwerken;
 • Btw-aangiftes verzorgen;
 • Overige administratieve taken.

Wat wij vragen:

 • Aantoonbare ervaring in een vergelijkbare functie;
 • MBO werk- en denkniveau;
 • Je bent zelfstandig, nauwkeurig en flexibel;
 • Vaardig in de Nederlandse en Engelse taal, daarnaast is Duits een pré;
 • Kennis van EXACT Online is een pré;
 • Kennis binnen de culturele sector is een pré;
 • Woonachtig in regio Limburg/Brabant is een pré;
 • Affiniteit met de muziek van onze artiesten is mooi meegenomen.

Wat wij bieden:

 • Een gezellig internationaal team, waarvan momenteel 3 mensen backoffice/administratie;
 • Gratis entree bij aan ons gerelateerde evenementen, waar mogelijk;
 • Hybridewerken is bespreekbaar;
 • Salaris en vakantiedagen in overleg;
 • Reiskostenvergoeding.

Spreekt bovenstaande je aan en wil je ons team komen versterken? Neem dan voor 30-11-2022 contact op met Luuk van Gestel via luuk@doomstarbookings.com. De gesprekken zullen plaatsvinden in weken 48/49 tenzij eerder wenselijk en mogelijk.